TYT’ye katılan öğrencilere 500 bin su dağıtıldı

İş dünyasının yeni oyuncuları olan Z jenerasyonu öğrencileri, meslek hayatına giden birinci adımı Yükseköğretim Kurumları İmtihanı (YKS) ile atıyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan açıklamaya nazaran geçen seneye kıyasla YKS müracaatları bu yıl yüzde 24,36 artarak yaklaşık 3,5 milyona ulaştı.

İki başka kademeden oluşan üniversite imtihanının birincisi Temel Yeterlilik Testi (TYT) gerçekleştirildi. Global rekabet ortamındaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunan English Time Lisan Okulları, imtihana katılan öğrencileri desteklemek maksadıyla İstanbul’daki imtihan merkezlerinin önünde adaylara fiyatsız su dağıttı.

ÜNİVERSİTE ADAYLARINA 500 BİN SU

Ücretsiz su kampanyasının maksadının üniversiteye hazırlanan öğrencileri desteklemek olduğunu aktaran English Time CEO’su Fatih Şimşek, bahse dair şu açıklamada bulundu: “Meslek hayatına sağlam adımlarla ilerlemek için üniversiteye hazırlanan öğrencilerin ağır çalışmalarla emek sarf ettiğini biliyoruz.

Bu yüzden 25 yıldır lisan eğitimi kesiminin öncüsü olan English Time Lisan Okulları olarak, üniversiteye hazırlanan tüm öğrencilerimizi hem manevi olarak desteklemek hem de onlarla birlikte bu şiddetli yılı göğüsleyen kıymetli velilerin yanında olduğumuzu göstermek istedik.

Etkinliğimizde Şişli, Beylikdüzü, Şirinevler, Bakırköy, Fatih, Bağcılar, Bahçeşehir, Sultangazi, Avcılar, Başakşehir, GOP, Sefaköy’ün yanı sıra Pendik, Maltepe, Kadıköy, Kartal, Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy’de de toplam 500 bin su dağıttık” dedi.

120 MİSYONLU YER ALDI

Destek kampanyasında toplam 120 vazifelinin çalıştığını belirten English Time CEO’su Fatih Şimşek, “Kampanyamızı oluşturan profesyonel grubumuzun yanı sıra alanda da bize eşlik büyük bir takımımız var. English Time Lisan Okulları olarak eğitimcilerimizin de yer aldığı nitelikli takımımız ve üniversite imtihanına hazırlanan öğrencilerimizle birlikte bu serüveni 25 yıldır yaşıyoruz. Bu sürecin her bir zorluğunu paylaşmak için onlara tüm imkanlarımızı sunarak destekliyoruz.

Gelecek periyotta de bu ve emsal etkinliklerimizi hem çeşitlendirmeyi hem de artırmayı hedefliyoruz. Zira bu ülkenin gençlerimiz sayesinde onların omuzlarında yükseleceğine inanıyoruz, su üzere aziz olsunlar” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.