TFF, talebini tekrarladı! ‘İstifa davetimizi yineliyoruz’

Türkiye Futbol Federasyonunda Mehmet Büyükekşi’nin başkanlığa seçildiği genel şura sonrası istifaya davet edilen heyetlerden şimdi istifa etmeyenlere tekrar davet yapıldı.

TFF’nin internet sitesinde yer alan açıklamada, Ankara’da dün gerçekleşen genel şurada Mehmet Büyükekşi’nin ”bembeyaz yeni bir sayfa açmak” gayesiyle değerli bir davette bulunarak yargı ve öteki tüm heyetleri istifa etmeleri davetinde bulunduğu hatırlatıldı.

TFF’den yapılan açıklama şu biçimde;

“Ankara’da 16.06.2022 tarihinde gerçekleşen TFF Genel Kurulu’nda, Federasyon Liderimiz Sayın Mehmet Büyükekşi, bembeyaz yeni bir sayfa açmak maksadıyla değerli bir davette bulunarak yargı ve öteki tüm heyetlerimize istifa etmeleri davetinde bulunmuştur. 

Türk futbolunun bu yeni periyotta, daha şeffaf, emniyetli ve adaletli bir biçimde idaresinin sağlanması için yapılan bu değerli davet karşısında şu ana dek, kimi heyetlerimizin lider ve üyeleri istifalarını Federasyonumuza sunmuştur. 

Bu kapsamda; şu ana dek bu davete sessiz kalan öteki konseylerdeki tüm lider, asıl ve yedek üyelerimize istifa davetimizi yineliyoruz. 

Kamuoyuna hürmetle duyurulur. “


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.