Sofiane Feghouli’nin yeni ekibi aşikâr oldu

Süper Lig ‘de Galatasaray formasını birinci defa 2017 yılında sırtına geçiren Sofiane Feghouli, sarı-kırmızılı grupla uzun yıllar geçirdi.

Bu süreçte birçok muvaffakiyete imza atan Cezayirli yıldız, Galatasaray ile Harika Lig şampiyonlukları yaşadı. Geçtiğimiz dönem ekiple birlikte berbat bir devir geçiren Feghouli, dönem sonunda biten mukavelesiyle birlikte kadrodan ayrıldı. Ayrılığın akabinde birçok ekiple görüşmelerini sürdüren yıldız oyuncu, yaz aylarında bir grupla anlaşamadı ve boşta geçirdi.

Süper Lig’den gruplarla görüşmüştü

Galatasaray ile şampiyonluklar ve kupalar kazanan Feghouli’nin yeni ekibi merak konusuydu. Cimbom ile sayısız muvaffakiyetler kazanan Feghouli için sürpriz bir tez gündeme geldi. Sarı kırmızılılardan ayrılmasıyla bir arada Feghouli, Üstün Lig gruplarıyla görüşmüştü. Yıldız oyuncu, bir devir Başakşehir ve Beşiktaş ile temas halindeydi. Suudi basını, değerli bir gelişmeyi okuyucularına aktardı.

Yeni adresi belirli oldu

Her iki ekiple da anlaşamayan Feghouli’nin yeni durağı aşikâr oluyor. Aktarılan bilgilere nazaran Sofiane Feghouli, El Ahly ile görüşmelere başladı. Cezayirli yıldız için Suudi kulübünün değerli evre kaydettiği tabir edildi. Bununla bir arada haberde, transfere kesin gözüyle bakıldığı kaydedildi.