Kırşehir Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Tamamlanan Noktalarda Sıcak Asfalt Seriyor

Kırşehir Belediyesi, kentte altyapı çalışmalarının tamamlandığı tüm noktalarda sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi yapıyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugüne kadar yol ve kaldırım yapım çalışması için dokunulmayan pek çok bölgeye el atan Kırşehir Belediyesi, vatandaşların mağduriyetini gidererek rahat ve konforlu bir ulaşım imkanına kavuşması gereken bölgelerdeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz, Kırşehir halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyor ve onlardan aldığımız güçle de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda sıcak ve soğuk asfalt serim işlemlerimiz 2023’te daha da arttırılacak. Yaptığımız çalışmalar neticesinde Kazankaya Mevkii ve Arif Ekici Caddesi de yeni görünümüne kavuştu. Kırşehir halkına hayırlı olsun.

Biz Kırşehir Belediyesi olarak altyapı ile birlikte üst yapı çalışmalarına önem veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda sade yol ve kaldırımla sınırlı kalmıyor, yeşil alanlarımızı da çoğaltarak peyzaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Amacımız Kırşehir’i daha modern ve örnek bir şehir kimliğine kavuşturmaktır.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*