Kılıçdaroğlu 85 bininci bayan üyeyle buluştu

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’dan partisine katılan 85 bininci kadın üye Dilek Doğan’ı makamında kabul etti.

CHP Bayan Kolları, son bir yılda 85 bin yeni bayan üye yaptı. Genel Lider Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’dan partisine katılan 85 bininci yeni bayan üye Dilek Doğan’ı makamında kabul etti.

Görüşmede CHP Bayan Kolları Genel Lideri Aylin Nazlıaka, Bayan Kolları Merkez Yürütme Şurası Üyesi Çiğdem Gegeoğlu, Tekirdağ Vilayet Bayan Kolları Lideri Nurten Yontar ve Kapaklı İlçe Bayan Kolu Lideri Deniz Bilge de yer aldı.

EN KIYMETLİ VAZİFENİZ KONUT BAYANLARINI ÖRGÜTLEMEK

Tekirdağ vilayet bayan kolunun örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, CHP Bayan Kolları’na, “Oyumuzun düşük olduğu yerlere odaklanın. Üye sayımız arttıkça, oy oranımız da tıpkı doğrultuda artacaktır. Bunun için de bayanları örgütlemek çok kıymetli. Hayatı ilmek ilmek ören bayanlar, hanedeki bireyleri ve komşularını da üye yapıyor. Bu mevzuyu çok önemsiyorum. En değerli vazifeniz; konut bayanlarını örgütlemek” dedi.

TENCEREDE ET Mİ KAYNAR, KAYGI Mİ KAYNAR?

CHP Bayan Kolları Genel Lideri Aylin Nazlıaka ise iktidara geldiklerinde hayata geçirecekleri projeleri anlatmak için Ankara’nın bütün ilçelerinde saha çalışması yaptıklarının bilgisini aktardı. Nazlıaka, “Tencerede et mi kaynar, sıkıntı mi kaynar, en güzel bayanlar biliyor. Daha evvel daima AKP’ye oy vermiş olan bayanlar bu sefer iktidara öfkeli, gidip konuştukça inançlarını kazanıyoruz. İktidarı bayanlar değiştirecek” diye konuştu.