Hiç arkadaşım yok diyen Gülistan Şalk şoku! Sevgilisi Masterchef’ten çıkınca kıyametler koptu

Her yeni kısmıyla heyecan dolu anlar yaşayan MasterChef’te ortalık kızıştı. Yarışa katılırken ‘Hiç arkadaşım yok, toplumsal medya kullanmıyorum’ diyen Gülistan Şalk, herkesi şoke etmişti. Daha sonrasında toplumsal medyadan açıklamada yapan yarışmacı, telefonunun olduğunu ve toplumsal medya kullandığını itiraf etmişti. Bunun üzerine müsabakadan diskalifiye edilen Gülistan Şalk’ın kapalı sevgilisi ortaya çıktı. Stüdyoda yer yerinden oynadı. Aileler devreye girdi ve işler çığırından çıktı. İşte Gülistan Şalk’ın herkesten sakladığı MasterChef aşkı…

YARIŞMADAN DİSKALİFİYE EDİLDİ

MasterChef’in ikinci tipinde tadım yaptığı kaşığı iki defa yemeğine sokan Gülistan Şalk, şefler tarafından diskalifiye edilerek müsabakadan ayrılmıştı. Söyledikleriyle gündeme bomba üzere düşen Gülistan, bu haberle uygunca yalancı durumuna düştü.

“BİZDE KİMSE BİRBİRİNE SARILMAZ”

Yarışmadan elendikten sonra sık sık özel hayatıyla gündeme gelen Gülistan Şalk, “Doğum günü kutlamayız, bizde kimse birbirine sarılmaz” açıklamasıyla ağızları açık bıraktı. Ortaya atılan yeni argüman ise tüyleri diken diken etti.

ARKADAŞLARI AŞKA DÖNÜŞTÜ

Çıkan tezlere nazaran, Gülistan’ın yarıştan ayrıldıktan sonra Ayaz ile yakın arkadaş olduğu ve bağlantılarını ileriye taşıdıkları öne sürüldü. İkilinin bu yakınlaşmasını duyan Gülistan’ın ailesi ortalığı ayağa kaldırdı.

ACUN ILICALI İLE GÖRÜŞTÜLER

Çıkan haberler sonrası stüdyoya gelen Gülistan Şalk’ın ailesi Acun Ilıcalı ve Mehmet şefle görüştü. Bu haberler yayılınca toplumsal medya güzelce çalkalandı. Sonlanan aileyi sakinleştirmek isteyen Mehmet şef, durumuzu düzgünce anlatınca aile sakinleşti. Olay orda kapandı. Pekala sizce bu olay daha da büyür mü?

GÜLİSTAN ŞALK KİMDİR?

Gülistan Şalk yarışa İstanbul’dan katılıyor. Aslen Siirtli olan Gülistan Şalk 22 yaşındadır. Gülistan Şalk bugün 5 Temmuz Salı günü Masterchef birinci çeşitte çaba ediyor. Gülistan Şalk heyetlerden 3 evet aldı ve bir üst çeşide yükseldi.