FTX TR, TRON listelemelerini kutlamak için 2,5 milyon TL ödül dağıtıyor

Türkiye merkezli kripto para borsası FTX TR, kripto ekosisteminin yakından tanıdığı Justin Sun tarafından kurulan Tron Vakfı’nın projesi TRON (TRX) süreç çiftlerini listeledi.

Bu sayede FTX TR kullanıcıları, TRX/UST, TRX/USDT, TRX/TRY, TRX/BTC ve BTT/USD süreç çiftlerine kripto para alım satımı yapabilmeye başladı.

Bu gelişmeyi kutlamak için Tron takımıyla işbirliği yapan FTX TR, dün başlayan ve 8 Temmuz’a kadar sürecek kampanyasıyla 2,5 milyon TL bedelinde ödüllü bir kampanyaya imza attı.

2 VAZİFESİ TAMAMLAMAK YETİYOR

Kripto para borsası FTX TR tarafından düzenlenen 2,5 milyon TL pahasındaki kampanyada mükafata hak kazanmak için iki kolay misyonu tamamlamak kâfi oluyor.

FTX TR kripto para borsasına üye olan ve kimlik doğrulama sürecini gerçekleştiren yeni kullanıcılar, 8 Temmuz’a kadar TRX/TRY süreç çiftinde 100 TL yahut daha fazla alım satım süreci yaparak 150 TL mükafata hak kazanıyor.

Etkinlik müddeti boyunca referans koduyla arkadaşlarını kripto para borsası FTX TR’ye davet eden ve iki vazifesi tamamlamalarını sağlayan tüm kullanıcılar ise süreçleri tamamlayan her arkadaşları için 100 TL pahasında ödül kazanıyor.

Kazananlar, birinci süreç yapanlar öncelikli olacak biçimde, toplamda 100 TL’yi aşan birinci TRX/TRY alım-satım sürecinin zamanlaması baz alınarak belirlenecek.

Etkinlik, 2,5 milyon TL’lik ödül havuzu bitene kadar sürecek. Kazanan kripto para yatırımcılarının hak ettikleri mükafatlar, hesaplama müddeti tamamlandıktan sonra, 7 gün içinde FTX TR hesaplarına TRON cinsinden dağıtılacak.

KAMPANYA 8 TEMMUZ’A KADAR SÜRECEK

Türkiye’nin muteber kripto para borsası mottosuyla faaliyet gösteren FTX TR, süreç hacmi ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen global kripto para borsası FTX International’ın Türkiye yatırımı olarak konumlanıyor.

7/24 Türk Lirası yatırabilme ve süreç yapabilme imkanı sunan FTX TR, rekabetçi komite oranlarıyla kripto ekosistemine dahil olmak için en yanlışsız adreslerden biri olarak öne çıkıyor.

FTX TR kullanıcıları, Bitcoin, Ethereum, Solana, Avalanche, Litecoin, Apecoin, Dogecoin, Shiba üzere ünlü kripto para ünitelerinde süreç yapabiliyor. FTX TR’nin 2,5 milyon TL pahasında ödül havuzuyla düzenlediği TRON kampanyası 8 Temmuz’a kadar devam ediyor.